Otwarcie sezonu żeglarskiego 2022

W sobotę 24.04 otwarliśmy oficjalnie sezon żeglarski 2022. Wykonano prace naprawcze przy ogrodzeniu wokół bosmanki (wielkie podziękowania dla kolegów zaangażowanych w pracę i odzysk surowców wtórnych :)) oraz przedyskutowaliśmy bieżące kwestie dot. klubu i jachtów. Nie zabrakło zwyczajowej wymiany z doświadczeń żeglugowych z polskich wód śródlądowych i zagranicznych morskich!

Szczególnym punktem rozpoczęcia sezonu były podziękowania dla komandora Andrzeja Harazima za zaangażowanie w rozwój Towarzystwa, szczególnie w ostatnich miesiącach. Dziękujemy Ci jeszcze raz Andrzeju!

15 thoughts on “Otwarcie sezonu żeglarskiego 2022

  1. Jeszcze raz serdecznie witam wszystkie koleżanki i kolegów z tężec Nord i dziękuję bardzo za pamięć i podziękowania które zużyliście nam agresję Pozdrawiam serdecznie żeglarskim pozdrowieniem ahoj

  2. Wkradł się chochlik Serdecznie witam koleżanki i kolegów towarzystwa żeglarskiego Mors i serdecznie dziękuję bez agresji Pozdrawiam

  3. , w dniu wczorajszym o 16:00 odszedł na wieczną wachtę nasz kolega i przyjaciel Komandor Wiktor Stanek Łączymy się w bólu z rodziną

  4. Witam serdecznie koleżanki i kolegów z TŻ MORS Sosnowiec. Serdecznie zapraszamy na zakończenie sezonu żeglarskiego 2022, które odbędzie się 08.10.22 o godz. 10.00 ( sobota) na Sosinie. Omega spocznie na zimowanie przy Bosmance a maszt w drugim hangarze Energetyka. Wszystkie ustalenia załatwiono z komandorem Maćkiem. 100 procentowa obecność będzie mile widziana. Z żeglarskim pozdrowieniem. Ahoj AH.

  5. Witam całe Towarzystwo. Dzisiaj oficjalnie potwierdziłem w MCKiS zakończenie sezonu żeglarskiego 2022 i zwróciłem wjazdówki. Nasze ogrodzenie uległo zniszczeniu i trzeba to naprawić. Każdy chętny mile widziany bez podawania terminu, Ahoj AH,

  6. Witam w 2023 r. Informuję, że otrzymaliśmy fakturę za dzierżawę Bosmanki za cały rok 2023 więc nic się dla nas nie zmieniło. Inne kluby są na razie w rozliczeniu miesięcznym. Pozdrawiam AH.

  7. Witam Towarzystwo i pragnę poinformować, że po zimie mamy sporo uszkodzeń w ogrodzeniu Bosmanki .Mile widziane propozycje naprawy. Ahoj.

  8. Cześć! Masz może zdjęcia? Jak tak to wrzuć na whatappa naszego – będziemy już wiedzieli z czym się mierzyć na otwarciu sezonu 🙂 Jak dobrze poplanujemy to raz dwa naprawy zrobimy przy wodowaniu omegi.

  9. Witam całe Towarzystwo. 15.04.23r o godz. 10.00 na Sosinie odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Jeżeli wszyscy dopiszemy i będzie kworum to załatwimy wszystko szybko i może uda się zrobić coś dodatkowo. Jeżeli chodzi o ogrodzenie to jest połamanych kilka słupków, jak co roku. Znając jednak naszych członków to mogą wystąpić problemy z frekwencją. Z żeglarskim pozdrowieniem Andrzej H.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *