Zakończenie Sezonu 2020

W ubiegłą sobotę oficjalnie zakończyliśmy Sezon 2020. Z nadzieją spoglądamy na 2021 rok, który (miejmy nadzieję) pozwoli wszystkim żeglarzom wrócić na szerokie wody.

Przy okazji wszystkim Członkom i Członkinią Towarzystwa Żeglarskiego MORS oraz ich rodzinom składamy najserdeczniejsza życzenia Świąteczne: dużo zdrowia, spokojnych wód i stopy wody pod kilem 🙂

Do zobaczenia na otwarciu Sezonu 2021!

5 thoughts on “Zakończenie Sezonu 2020

  1. Najserdeczniejsza życzenia Świąteczne: dużo zdrowia, spokojnych wód i stopy wody pod kilem , wszystkim Członkom i Członkinią Towarzystwa Żeglarskiego MORS oraz ich rodzinom a w szczególności 3 miesięcznej córeczki Michała składa Andrzej Harazim . Z żeglarskim pozdrowieniem Ahoj.

  2. Witam. Zapraszam do osobistego obowiązkowego podpisu dokumentów, które dotyczą złożenia sprawozdania z działalności klubu do dnia 27.03.2021. Z żeglarskim pozdrowieniem Andrzej Harazim.

  3. Ahoj żeglarze . Zarząd TŻ Mors zaprasza całe Towarzystwo na rozpoczęcie sezonu żeglarskiego 2021, które rozpoczynamy 01.05.2021 o godzz.10.00 na zalewie Sosina. Spotkanie pod Bosmanatem TŻ Mors. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *