Zakończenie sezonu żeglarskiego 2021

Drodzy Klubowicze! Ze względu na rosnącą liczbę zakażeń COVID-19 zakończenie sezonu 2021 odbędzie się 6.11.2021 r. w formule on-line.

Stopy wody pod kilem i pomyślnych wiatrów z dala od szpitali!

15 thoughts on “Zakończenie sezonu żeglarskiego 2021

 1. Witam całe Towarzystwo. Prowadzimy rozmowy o przedłużenie umowy dzierżawy Sosiny. Dzisiaj otrzymałem do podpisu nową umowę na trzy lata i tak ; płaciliśmy niecałe 60 zł za miesiąc a teraz naliczono 370 zł miesięcznie do zapłaty. Umowy nie podpisałem. Rozmawiam z całą dyrekcją MCKiS Jaworzno. Na chwilę obecną obiecano mi, że ponownie rozpatrzą naszą prośbę o zmniejszenie należności ale to nic pewnego. Mamy termin 7 dni ale musimy podjąć jakąś decyzję. Odpuszczamy czy płacimy. Czekamy na propozycje i wnioski. Pozdrawiam AH. Ahoj.

 2. Pytanie czy nie taniej dogadać się z MCKiS lub Trytonem i u nich mieć łódkę…szkoda domku, ale musi być nas na niego stać.

  A te ceny są na pewno za metr? Bo ni jak mi z powierzchni nie wychodzi ani domek, ani domek + teren wokół 🙂

 3. Witam całe Towarzystwo. Po prawie 10 spotkaniach i długich rozmowach z władzami MCKiS udało nam się dojść do porozumienia w sprawie Bosmanki. Mamy podpisaną umowę na czas nieokreślony za odpowiednią kwotę ( wysokość kwoty tylko do wiadomości żeglarzy u zarządu Morsa). Z żeglarskim pozdrowieniem Andrzej H. Ahoj.

 4. Witam, korekta informacji z 10.01.22 chodzi 60 zł za miesiąc itd. a nie za metr. Pozdrawiam

  /wpis z 10.01 został edytowany – Administrator Michał 🙂

 5. Witam. Na dzień dzisiejszy sprawa Sosiny jest załatwiona ostatecznie-pozytywnie dla nas. Zapłacone za rok z góry. Więcej informacji u Zarządu Morsa. Z żeglarskim pozdrowieniem Andrzej H. Ahoj.

 6. Witam. I znowu się porobiło jak nam obniżyli czynsz to teraz przysłali fakturę na 50 zł miesięcznie za podłączenie do prądu, a za zużycie faktyczne będzie płatne dodatkowo. W skali roku to dodatkowo około 650zł. Jest to i tak dużo mniej niż wyliczyli na początku. Ponownie podejmiemy negocjacje. Z żeglarskim pozdrowieniem Andrzej H.

 7. Witam , po dokładnym zbadaniu sprawy okazało się , że naliczono nam 50 zł. miesięcznie za usługę dystrybucji energii elektrycznej 3.5 kW a powinni nam naliczyć za 5.7 kW.( bo z takiej mocy korzystamy). Tak więc powinniśmy jeszcze dopłacić jeszcze 30 zł. do kwoty 80 zł. miesięcznie. Rozmowy trwały dość długo lecz ostatecznie uwzględniono nam nasze argumenty i pozostało jednak 50 zł. miesięcznie plus faktyczne zużycie. Nic więcej nie dało się utargować. Z żeglarskim pozdrowieniem Andrzej H.

 8. Witam całe Towarzystwo. Zarząd TŻ Mors zaprasza na zebranie żeglarskie, które odbędzie się w ostatnią sobotę marca o godz. 10.00 ( 26.03.2022 godz.10.00 ) restauracja Kluseczka i pyza, Sosnowiec ul. Jana Spytkowskiego 2, dawny bar Bahus na Niwce. Obecność obowiązkowa. Z żeglarskim pozdrowieniem Ahoj, AH.

 9. Witam. Zapraszam wszystkich chętnych do prac porządkowych na Sosinie. Klucze od Bosmanki dostępne 4/h. Pozdrawiam.

 10. Witam serdecznie całe towarzystwo chcę z całego serca podziękować za pamięć i podziękowania które złożyliście na moje ręce Bardzo dziękuję pozdrawiam Andrzej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *